Bądźmy głosem tych, którzy go nie mają…

ZBIÓRKI AKTUALNE:
  • Aktulanie zawsze możecie Państwo przynosić do Salonu StylowyPUPIL prezenty dla podopiecznych schorniska dla zwierząr w Pabianicach (Partyzancka 110). Datki zawożone są zawsze po uzbieraniu większej ich ilości – z czego zawsze jest relacja na Facebook’u: Stylowy-pupil.
ZBIÓRKI ZAKOŃCZONE:
  • W dniach 03.12.18 – 20.12.18 w Salonie StylowyPUPIL rusza zbióka karm/kocy/zabawek (zabawki tylko pluszowe) dla bezdomnych psiaków i kociaków. Datki zostaną przekazane na rzecz schroniska dla zwierząt w Pabianicach (Partyzancka 110) przed Świętami Bożego Narodzenia. Zachęcam do tel. lub SMS, jeżeli będziecie chcieli Państwo przynieść datki nie w czasie wizyty Waszego Pupila – dla pewności, by salon był otwarty.
  • W dniach 15.03.19 – 15.04.19 w Salonie StylowyPUPIL rusza zbióka karm/kocy/zabawek (zabawki tylko pluszowe) dla bezdomnych psiaków i kociaków. Datki zostaną przekazane na rzecz schroniska dla zwierząt w Pabianicach (Partyzancka 110) przed Świętami Wielkanocnymi. Zachęcam do tel. lu

Strony, które warto odwiedzić:

*

PRZYTUL PSA

– fundacja na rzecz zwierząt. Adopcje.

http://przytulpsa.pl/ 

*

FUNDACJA AZYLU KOCI ŚWIAT

http://www.kociswiat.org.pl/

*

VIVA!

– fundacja Viva! Akcja Dla Zwierząt zajmuje się walką o poprawienie losu zwierząt. Ten cel realizuje przez cały wachlarz działań – od reagowania w przypadkach znęcania się nad zwierzętami i prowadzenia spraw w sądach przeciwko ich oprawcom przez szkolenia instytucji państwowych aż po prowadzenie zakrojonych na szeroką skalę kampanii i akcji informacyjnych propagujących etyczne traktowanie zwierząt.

http://www.viva.org.pl/

*

WWF

– jedna z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

http://www.wwf.pl/